Gieksiarz K-ce
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bananowo
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mój skład:
--------------Valdes-----------
Alves---Puyol---Pique---Maxwell
---------------Sergio-----------
-------Xavi-------------Iniesta----
--Messi------Bojan----Pedro/Henry
0
robertinho
Zrób może oddzielny temat np. "El Classico a tragedia w Somleńsku" i niech tam sobie o niej pogadją
0
to się bojanowi przyda niech jedzie! :)
0
szkoda że Bojan kontuzjowany...
0
Myślę, że Ibra powinien odpocząć tylko szkoda że Bojan też pauzuje mógłby pograć a tak to lipa. ;(
0
Konie I połowy... oby tak dalej panowie!
0
Tak z innej beczki... jaki marzy się wam Finał LM. mi moich dwóch ulubionych klubów FC Barcelona - Manchester United
0
mam podobne zdanie jak Gilbert3... nigdy nie zwątpiłem w Bojana kricia!
0
Piękna wrzutka BOJANA (zawsze mu kibicuje ;)) i gol przy słupku Heńka. BRAWO!!!
0
Uwielbiam Ronaldinho! Szkoda, że przeszedł do Milanu, bo odzyskał formę
0
Dzięki lechu55. To już wiem. Przyzwyczaiłem się do busquets'a, a nie Sergio.
0
Kto to ten Sergio? Wiem, że jakiś młodzieniec. Szkoda, ze Krkić nie zagrał zamiast Hleb'a
0
Myślę , że spodziewany skład jest dobry. Kontzja Messiego nie powinna wpłynąć na wynik meczu.
Bojan jest dobrym zastępcą! VISCA EL BARCA
0
Nie znasz się hubymess10, Bojan to świetny napastnik! Widziałeś pierwszego gola z Baselem i gola z Benidorm na wyjeździe?! Na pewno strzeli gola. Visca El Barca, Visca El Bojan!
0
Bojan i Messi! Piękny duecik, może być z 4 : 0 dla Barcy.
Visca el Barca!
0
Moj skład:
Valdes
Sylvinho Puyol Marquez Dani Alves
Yaya Toure
Xavi
Hleb
Messi
Bojan Krkić
Eto'o
Będzie z 3 - 0 dla Barcy, Visca el Barca!
0
sorry, ale mi się wydaję, że powininien zagrać Bojan Krkić, a nie Henry
0
sorry, ale mi się wydaję, że powinnien zagrać Bojan Krkić, a nie Henry