0

Mój skład:

--------------Valdes-----------

Alves---Puyol---Pique---Maxwell

---------------Sergio-----------

-------Xavi-------------Iniesta----

--Messi------Bojan----Pedro/Henry

0

robertinho

Zrób może oddzielny temat np. "El Classico a tragedia w Somleńsku" i niech tam sobie o niej pogadją

0

to się bojanowi przyda niech jedzie! :)

0

szkoda że Bojan kontuzjowany...

0

Myślę, że Ibra powinien odpocząć tylko szkoda że Bojan też pauzuje mógłby pograć a tak to lipa. ;(

0

Konie I połowy... oby tak dalej panowie!

0

Tak z innej beczki... jaki marzy się wam Finał LM. mi moich dwóch ulubionych klubów FC Barcelona - Manchester United

0

mam podobne zdanie jak Gilbert3... nigdy nie zwątpiłem w Bojana kricia!

0

Piękna wrzutka BOJANA (zawsze mu kibicuje ;)) i gol przy słupku Heńka. BRAWO!!!

0

Uwielbiam Ronaldinho! Szkoda, że przeszedł do Milanu, bo odzyskał formę

0

Dzięki lechu55. To już wiem. Przyzwyczaiłem się do busquets'a, a nie Sergio.

0

Kto to ten Sergio? Wiem, że jakiś młodzieniec. Szkoda, ze Krkić nie zagrał zamiast Hleb'a

0

Myślę , że spodziewany skład jest dobry. Kontzja Messiego nie powinna wpłynąć na wynik meczu.

Bojan jest dobrym zastępcą! VISCA EL BARCA

0

Nie znasz się hubymess10, Bojan to świetny napastnik! Widziałeś pierwszego gola z Baselem i gola z Benidorm na wyjeździe?! Na pewno strzeli gola. Visca El Barca, Visca El Bojan!

0

Bojan i Messi! Piękny duecik, może być z 4 : 0 dla Barcy.

Visca el Barca!

0

Moj skład:

Valdes

Sylvinho Puyol Marquez Dani Alves

Yaya Toure

Xavi

Hleb

Messi

Bojan Krkić

Eto'o

Będzie z 3 - 0 dla Barcy, Visca el Barca!

0

sorry, ale mi się wydaję, że powininien zagrać Bojan Krkić, a nie Henry

0

sorry, ale mi się wydaję, że powinnien zagrać Bojan Krkić, a nie Henry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?